ISITMA VE KLİMA MALZEMELERİ PAZARLAMA A.Ş.
KARİYER
ŞİRKETİMİZ VE İNSAN KAYNAKLARI

Nokta Isıtma olarak sektörünün önde gelen kuruluşlarından birisi olmak gayesiyle 1988 yılında başladığı yolculuğunda, firmamızın misyon ve vizyonunu her  yönüyle benimseyen, amaca ulaşmada üstün gayretleriyle katkı sağlayan  personelin bu başarıda en önemli unsur olduğunun bilincindeyiz. Firmamız  tecrübesi ve felsefesiyle sektörde iyi bir personel yapısına sahip olan ve çoğunlukla üniversite mezunu bir kadroya sahiptir.

İnsan kaynağı felsefemiz; "tüm çalışanlarımız bizim için değerlidir ve yapılan hiçbir yatırım karşılıksız kalmayacaktır" temeline dayanır.

İK POLİTİKAMIZ

Nokta Isıtma insan kaynakları olarak temel amacımız, insan gücüne verdiğimiz önem  ile organizasyonumuzun bütün kadrolarında, sektörümüzde çalışmayı meslek  edinen, yetenekli, "farklı beklentilere farklı çözümler" anlayışı ile  empati ve iletişim kurmayı bilen personeli istihdam etmek ve  personelimizin yetenekleri ve becerileri ölçüsünde gelişmesine katkıda  bulunacak kaynakları sunmaktır.

FİRMAMIZDA KARİYER SAHİBİ OLABİLİRSİNİZ

 

Kariyer İmkanları

  •     Satış ve Pazarlama Personeli
  •     Depo Personeli
  •     Muhasebe Personeli

 

Hem bu sayfadan hem de arzu ederseniz kariyer.net üzerinden güncel Özgeçmişinizi bırakarak ilanlarımıza başvuruda bulunabilirsiniz

ONLINE İŞ BAŞVURUSU


Web sitemizden iş başvurusu yapabilirsiniz.

Başvurunuz en kısa sürede değerlendirilecektir.

Tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

Online iş başvurusu için tıklayınız.
Telefon
+90 212 415 23 20
E-posta
Adres
Demirciler san.sitesi 2.yol, No: 43
Zeytinburnu – İstanbul - Türkiye
Harita